Formularz kontaktowy

Imię i nazwisko
(lub nazwa firmy):
Adres e-mail:
Temat:

Treść wiadomości:

Dopisz mój adres do newslettera:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od WIGG ART Grzegorz Wielogórski drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez WIGG ART w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.).

Wyrażam zgodę na wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych dla celów marketingu bezpośredniego zgodnie z Art. 172 Ustawy Prawo telekomunikacyjne przez Wigg Art Grzegorz Wielogórski.

Udzielona zgoda może być wycofana w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Kod z obrazka:
Administratorem Danych Osobowych klientów WIGG ART jest WIGG ART Grzegorz Wielogórski, z siedzibą przy ul. Szubińska 24 m. 48 w Bydgoszczy. Pan Grzegorz Wielogórski jest dostępny pod adresem e-mail: biuro@wiggart.pl. Dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. B ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych w celu odpowiadania na zapytania kierowane do Administratora, i art. 6 ust 1. lit. A, w celu wysyłania informacji handlowych.

Dane przetwarzane w związku z odpowiadaniem na pytania zawarte w tym formularzu będą przetwarzane przez 180 dni od czasu otrzymania ostatniej wiadomości od klienta. Dane osobowe przetwarzane w związku z udzielonymi zgodami marketingowymi będą przetwarzane do czasu ustania ważności zgody. Dane osobowe klientów mogą być udostępniane podmiotom świadczącym usługi wsparcia księgowego i IT dla Administratora.

Przysługuje Pani/Panu prawo do: dostępu do swoich danych, sprostowania ich, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia ich oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych osobowych zawartych w umowie jest dobrowolne, ale konieczne do realizacji usługi.

Dane osobowe Klientów nie będą poddawane zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu.

WIGG ART Grzegorz Wielogórski
ul. Szubińska 24/48
85-312 Bydgoszcz


tel. kom. +48 664 415 216

e-mail: biuro@wiggart.pl

www.wiggart.pl

KONTAKTY

Dział handlowy


e-mail: malgorzata@wiggart.pl

POZOSTAŁE INFORMACJE

NIP: 857-121-77-54
REGON: 811803286